nr kontaktowy

www.lazienkamarzen.comRemonty łazienek

Dobrze wiemy, że brak możliwości korzystania z łazienki jest zdecydowanie bardziej dotkliwy, niż tymczasowe wyłączenie z użytku chociażby salonu czy kuchni. Przecież da się przeżyć żywiąc się kanapkami czy jedzeniem na wynos. Niemożliwe jest natomiast funkcjonowanie bez toalety. I dlatego jesteśmy MY - po to, aby przeprowadzić remont łazienki najszybciej i najlepiej, oraz bezpiecznie Cię poprowadzić przez ten proces od podstaw do zakończenia prac, efektem którego jest wieloletnie zadowolenie i satysfakcja naszych klientów.

wyremontowana lazienka w stylu klasycznym
Skończony remont łazienki
Zrealizowany projekt łazienki

Generalne remonty łazienek

Czasem bywa tak, że remonty łazienek są niezbędne, aby móc korzystać z nich bez żadnych ograniczeń. Natomiast z doświadczenia wiemy, że ludzie zbyt często nie remontują mieszkania, a w szczególności łazienki. Dlatego jeżeli ktoś zdecyduje się na generalne remonty łazienek , kolejny będzie go czekał prawdopodobnie za kilkanaście długich lat.

Remont łazienki

Jak zaplanować kompleksowe remonty łazienek?

Tak jak przed przystąpieniem do każdej inwestycji, należy przede wszystkim zbudować portfel, na który będzie się składać ogólny zakres remontu, podliczenie materiałów na jakie się zdecydujemy oraz kosztu usługi wykonania prac.

Remont łazienki to proces, do którego przed przystąpieniem z pewnością wiele osób ma obawy i pytania; szukają różnych możliwości i rozwiązań, starając się osiągnąć upragniony cel. Niejednokrotnie nachodzą Państwa pytania: Jak rozmieścić urządzenia? Jakich użyć materiałów? Jakie płytki kupić? Czy będzie potrzebna wymiana instalacji? Czy wreszcie kwestię wyboru firmy, która wykonuje remonty łazienek z należytą starannością, by tak się właśnie zajęła Waszym zleceniem.

Remont łazienki – duża a mała łazienka

Urządzanie funkcjonalnej łazienki nie jest łatwym zadaniem. Wynika to chociażby z tego, że na niewielkiej powierzchni trzeba zaplanować wszystkie niezbędne urządzenia, mając jednocześnie na uwadze estetykę tego wnętrza.

Remonty łazienek o dużej powierzchni zwykle nie mają tego problemu - gorzej jest w przypadku małych, gdzie niejednokrotnie każdy centymetr się liczy, a chciałoby się często jeszcze optycznie taką łazienkę powiększyć. Pytanie tylko – jak tego dokonać? Jest kilka prostych zasad.

W małych łazienkach przede wszystkim warto zastosować duże płytki ceramiczne, błyszczące materiały odbijające światło, odpowiedni układ płytek, gładkie i bezbarwne szkło w kabinie prysznicowej, większe lustro, a do tego wszystkiego odpowiednio mocne światło. Wybór koloru na jasne i delikatne, chłodne barwy.

Skończony remont łazienki

Remonty łazienek w Poznaniu

Szukasz firmy, która remonty łazienek wykonuje fachowo i nieskazitelne? W takim razie możesz zdać na nas! Na Państwa zlecenie możemy zająć się wszystkim samodzielnie. Nasza firma jest rozpoznawalna na rynku, ponieważ kompleksowe remonty łazienek to nasza główna specjalizacja. Swoje usługi oferujemy na terenie miasta Poznań i okolic. Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń do nas! Zapraszamy!

TEL: 572-178-244