nr-kontaktowy

www.lazienkamarzen.com


O Firmie

Jesteśmy firmą z 20-letnim doświadczeniem. Początki naszej działalności sięgają 1999 roku, kiedy to po ukończeniu nauki szkolnej w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych nr.2 w Poznaniu i odbyciu praktyki na różnych budowach miasta przyszedł czas na założenie własnej działalności budowlanej, której głównym celem były prace wykończeniowo-remontowe mieszkań i budynków. Zakres usług na tamten czas był znacznie okrojony - człowiek jedynie robił to, czego nauczył się wcześniej pracując na budowie, czyli układał płytki, trochę szpachlował i malował.

Dziś z dumą możemy powiedzieć, że na przełomie lat podnosząc kwalifikacje o dodatkowe kursy i szkolenia, zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu każde zrealizowane przez nas zlecenie jest gwarancją solidnie wykonanej pracy, zgodnie ze sztuką budowlaną i jednynie na najwyższym poziomie.

Łazienka po remoncie
Łazienka po remoncie


Wiemy, że pracując w ten sposób można zdobyć niezwykle cenne zadowolenie i zaufanie naszych przyszłych klientow, aby Nasza współpraca układała się również przez długie lata.

Do świadczenia takiej wysokiej jakości usług - oczywiście poza starannością i umiejętnościami nabytymi podczas wielu lat ciężkiej pracy - niezwykle istotną rolę odgrywają również narzędzia, dzięki którym możemy wykonać nasze zadanie z należytą dokładnością, a przy tym skrócić czas realizacji zlecenia. Używamy do tego celu sprzętu tylko sprawdzonych renomowanych marek.

Przycinarka do płytek
Przycinarka do płytek


Do wykonywania zleceń, które mamy w ofercie posiadamy całą gamę narzedzi, elektro narzędzi oraz cyfrowych urządzeń pomiarowych takich jak wiertarki, wkrętarki, szlifierki, zaciskarki, mieszadła, młoty wyburzeniowe, nagrzewnice, osuszacze powietrza, lasery drabiny,rusztowania i inne. Posiadamy różnego rodzaju przecinarki do płytek stołowe "na mokro" i ręczne, różnego rodzaju otwornice i zestawy do robienia odwiertów w okładzinach, narzędzia i materiały ścierne do obróbki ceramiki, gresu, kamienia i innych. Posiadamy również maszyny do cięcia formatu płytek wielkoformatowych powyżej 1m długości.

Przycinarka do płytek
Przycinarka do płytek


Od lat staramy się wychodzić na przeciw Państwa oczekiwaniom poszerzając naszą ofertę. I tak po dziś dzień na swoim koncie posiadamy obszerną liczbę zrealizowanych projektów, a tym samym dużą grupę zadowolonych klientów. Przekonaj się i dołącz do nich! Wycena z dojazdem oraz porady techniczne - BEZPŁATNIE.

"Chętni by zmagać się z najtrudniejszymi projektami, by sprostać najtrudniejszym oczekiwaniom”.

TEL: 572-178-244